Moje pierwsze kroki z tenisem ziemnym

Dnia 14 maja 2026 r. nasi wychowankowie uczestniczyli w wycieczce na stadion miejski w Kcyni. Jest to nowo wybudowany obiekt z zapleczami szatniowo-sanitarnymi. W ramach działalności wolontariatu nieletni wykonali drobne prace porządkowe na rzecz KST “Nasz kort” w Kcyni. Zapoznali się z przepisami gry w tenisa ziemnego oraz rodzajami uchwytów i uderzeń. Niestety, ze względu na zbyt mokrą nawierzchnię kortu, nie mogli odbijać na mączce.
M.P.

Autor: Redakcja